Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Witte Theater
IJmuiden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Vestzaktheater
Son
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
De Velinx
Tongeren
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:45
013
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Lux
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
't Getouw
Mol
20:00
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Tropentheater
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
dinsdag 05 maart 2013
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Witte Theater, IJmuiden
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Purmaryn, Purmerend
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 06 maart 2013
Sabine Beens - Ça bien!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Vestzaktheater, Son
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Comedytrain De Tour
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yora Rienstra - We maken er wat van
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Agnew - Interesting times
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Fulcotheater, IJsselstein
Jeroen Leenders - Geen idee
De Velinx, Tongeren
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:15
Eric Koller - Fire in the hole
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:45
Comedytrain
013, Tilburg
donderdag 07 maart 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Kolk, Assen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Boerderij, Huizen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
vrijdag 08 maart 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
Soundos - Er is geen plan B
Tropentheater, Amsterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Kolk, Assen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kampanje, Den Helder
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede