Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
De Velinx
Tongeren
20:45
013
Tilburg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Vestzaktheater
Son
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
De Spieghel
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Spieghel
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Lux
Nijmegen
't Getouw
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de wildeman
Linschoten
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
C.C. Evergem
Evergem
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Kolk
Assen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Speeldoos
Vught
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
dinsdag 05 maart 2013
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Witte Theater, IJmuiden
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 06 maart 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Comedytrain De Tour
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Leenders - Geen idee
De Velinx, Tongeren
20:45
Comedytrain
013, Tilburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Vestzaktheater, Son
Sabine Beens - Ça bien!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:15
Eric Koller - Fire in the hole
De Oosterpoort, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Alex Agnew - Interesting times
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 07 maart 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Boerderij, Huizen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Kolk, Assen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 08 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein