Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Poorterij
Zaltbommel
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Concordia
Enschede
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Tropentheater
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Reggehof
Goor
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Effenaar
Eindhoven
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Iduna
Drachten
Jan van Besouw
Goirle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
C.C. 't Gasthoes
Horst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
donderdag 07 maart 2013
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 08 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kattendans, Bergeijk
Anuar - Vastberaden
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Oosterpoort, Groningen
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Poorterij, Zaltbommel
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
Silvester Zwaneveld - In de lift
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Soundos - Er is geen plan B
Tropentheater, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 09 maart 2013
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Agnietenhof, Tiel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
De Grote Improvisatieshow
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Reggehof, Goor
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Comedy Night: Jeroen Bouwhuis + Vincent Geers
Effenaar, Eindhoven
Berry Lussenburg - Verwhard
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Pieter Derks - Van nature
Jan van Besouw, Goirle
Soundos - Er is geen plan B
Lindenberg Theater, Nijmegen
Enge Buren - Reuring
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Electropis
Parktheater, Eindhoven
Ellen Dikker - Horten en stoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Op Sterk Water - Alfa
Podium Boxtel, Boxtel
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schaffelaartheater, Barneveld
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater 't Pand, Gorinchem
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Bouwkunde, Deventer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Koornbeurs, Franeker
Schudden - We vieren het maar
Theater De Leest, Waalwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Omval, Diemen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Spiegel, Zwolle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Wilminktheater, Enschede
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
zondag 10 maart 2013
Carolien Borgers - Happy End
C.C. 't Gasthoes, Horst
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 11 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De Meenthe, Steenwijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht