Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Lokeren
Lokeren
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Crown theater
Aalsmeer
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Weijer
Boxmeer
De Zwaan
Uitgeest
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Nuenen
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
Chassé Theater
Breda
De Boodschap
Rijen
De Dialoog
Ermelo
De Hege Fonnen
Lemmer
De Horst
Venhorst
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De KultuurKlup
Elst
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Dorpshuis
Nigtevecht
woensdag 09 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 10 maart 2016
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 11 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
zaterdag 12 maart 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De KultuurKlup, Elst
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Deventer Schouwburg, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Dorpshuis, Nigtevecht