Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
AINSI
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
Munttheater
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
Spant!
Bussum
20:00
World Forum Theater
Den Haag
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Pand
Gorinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Singer Theater
Laren
C.C. Lokeren
Lokeren
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Zwaan
Uitgeest
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
RAI Theater
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
woensdag 09 maart 2016
Hans Aarsman - Zelf weten
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
AINSI, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Muze, Noordwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Munttheater, Weert
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
donderdag 10 maart 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 11 maart 2016
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 12 maart 2016
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Hof 88, Almelo
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Orpheus, Apeldoorn
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Posttheater, Arnhem
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Trio Giphart / Chabot
Theater De Kolk, Assen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Molen, Beuningen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum