Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Cultura
Ede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Vlieland
Vlieland
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
dinsdag 12 maart 2019
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 13 maart 2019
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
donderdag 14 maart 2019
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen