Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
De Spil
Roeselare
De Reggehof
Goor
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
donderdag 19 april 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 20 april 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 21 april 2018
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam