Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater `t Spieker
Eibergen
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw
Brugge
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Tivoli
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
C.C. De Werft
Geel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Merksem
Merksem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Trukendoos
Harelbeke
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
30CC/Schouwburg
Leuven
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Singer
Rijkevorsel
Deventer Schouwburg
Deventer
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Hoftheater
Raalte
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 06 april 2013
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
zondag 07 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
maandag 08 april 2013
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 09 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
woensdag 10 april 2013
Guido Weijers - V
Agora Theater Druten, Druten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Werft, Geel
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Leenders - Geen idee
De Trukendoos, Harelbeke
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 april 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk