Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Theater De Molen
Beuningen
Boode in Bathmen
Bathmen
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Tivoli
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Fulcotheater
IJsselstein
De Trukendoos
Harelbeke
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
De Singer
Rijkevorsel
Hoftheater
Raalte
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
30CC/Schouwburg
Leuven
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Martiniplaza
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 06 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 07 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
maandag 08 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 09 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 10 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
Jeroen Leenders - Geen idee
De Trukendoos, Harelbeke
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Werft, Geel
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - V
Agora Theater Druten, Druten
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 11 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag