Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Flux
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scagon theater
Schagen
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Hof in Salland
Raalte
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Stenge
Heinkenszand
20:30
Jan van Besouw
Goirle
ATLAS Theater
Emmen
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Maaspoort
Venlo
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Mythe
Goes
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
vrijdag 20 januari 2017
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 21 januari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mini & Maxi
Spant!, Bussum
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 22 januari 2017
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
maandag 23 januari 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
NUHR
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 24 januari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Maaspoort, Venlo
20:00
Watskeburt?! - de musical
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 25 januari 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 26 januari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Spiegel, Zwolle
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden