Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Ogtent
Duiven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Gashouder
Dedemsvaart
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Kolk
Assen
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. De Plomblom
Ninove
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
30CC/Schouwburg
Leuven
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Het Podium
Hoogeveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
P3
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
vrijdag 13 april 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Ogtent, Duiven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Pauwer
De Molenberg, Delfzijl
Nathalie Baartman - Voest
Gashouder, Dedemsvaart
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 14 april 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Troosten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Piepschuim
Theater de Stoep, Spijkenisse
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Vincent Geers - Als beste getest
Dok6, Panningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker
Het Podium, Hoogeveen
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parktheater, Eindhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fuad Hassen - Held
Theater Hofpoort, Coevorden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Posttheater, Arnhem
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Hof 88, Almelo
zondag 15 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
P3, Purmerend
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
maandag 16 april 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 17 april 2018
Ali B - Koorts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Singer Theater, Laren
George van Houts - Kom Plot
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 18 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem