Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Rietveld Theater
Delft
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
De Meerpaal
Dronten
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
woensdag 06 april 2016
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
donderdag 07 april 2016
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 08 april 2016
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Harderwijk, Harderwijk
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Schalm, Veldhoven
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Roeka - Voort!
Theater Bouwkunde, Deventer
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater 't Pand, Gorinchem
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kasper van Kooten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Prismare, Enschede
20:30
André Manuel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jacquelien de Savornin Lohman
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cameretten Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 09 april 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater RhederArt, Dieren
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder