Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
O.C. Vondel
Meulebeke
13:30
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Klooster
Woerden
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Het Raam
Hillegom
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Den Bolder
Waspik
Wesopa Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
C.C. De Klameare
Workum
Dorpstheater Wormer
Wormer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Schakel
Gilze
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Hofman
Utrecht
donderdag 19 november 2015
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 20 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
zaterdag 21 november 2015
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 22 november 2015
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Schakel, Gilze
20:00
Daniël Arends
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 23 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Bob Maclaren (NZ), Roel C. Verburg (NL), Joe Eagan (CAN) and Sandrine
Hofman, Utrecht