Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Hasselt
Hasselt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Koningshof
Maassluis
Dorpstheater Wormer
Wormer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kattendans
Bergeijk
Podium Reimerswaal
Rilland
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Werftheater
Utrecht
Musis
Arnhem
20:15
De Eendracht
Gemert
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 4en1
Breukelen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
CK Theater
Roermond
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Musis
Arnhem
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Herbakker
Eeklo
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 22 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
zaterdag 23 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Anuar - Vastberaden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Molen, Beuningen
Carolien Borgers - Happy End
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Koningshof, Maassluis
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schaffelaartheater, Barneveld
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Enge Buren - Reuring
Posttheater, Arnhem
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater De Omval, Diemen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Bussel, Oosterhout
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fidei et Arti, Oudenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Eendracht, Gemert
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Winsinghhof, Roden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Deventer Schouwburg, Deventer
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 4en1, Breukelen
Op Sterk Water - Alfa
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Soundos - Er is geen plan B
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Kennemer Theater, Beverwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
zondag 24 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Peter Heerschop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 25 maart 2013
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Wilminktheater, Enschede
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - V
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lennaert Maes
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
woensdag 27 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Guido Weijers - V
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Herbakker, Eeklo
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag