Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Gigant
Apeldoorn
20:15
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Willem
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
’t VlechtTheater
Noordwolde
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vorstin
Hilversum
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
donderdag 07 maart 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 08 maart 2019
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
zaterdag 09 maart 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden