Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Ludens
Voorburg
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Koningshof
Maassluis
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Bon theater
Medemblik
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 10 oktober 2019
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 11 oktober 2019
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 12 oktober 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer