Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Sneek
Sneek
19:30
Theater Sneek
Sneek
20:30
Werftheater
Utrecht
Bon theater
Medemblik
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Strombeek
Grimbergen
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
De Dillewijn
Ankeveen
19:00
De Dillewijn
Ankeveen
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Diligentia
Den Haag
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Spant!
Bussum
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Huiskamer
Weert
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Flint
Amersfoort
Mainstage
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 11 december 2020
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
zaterdag 12 december 2020
Kiki Schippers - Meer
Bon theater, Medemblik
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
C.C Warenar, Wassenaar
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Strombeek, Grimbergen
Riza Tisserand
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
21:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Murth Mossel - Tot op dat moment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Het Klooster, Woerden
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Posttheater, Arnhem
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Spant!, Bussum
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
Martijn Kardol - Welkom
Theater De Kik, Elst
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
zondag 13 december 2020
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
16:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Spant!, Bussum
15:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
maandag 14 december 2020
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 15 december 2020
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Heel
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Perron-3, Rosmalen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
William Boeva - B30VA
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Theater de Schalm, Veldhoven
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam