Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
C.C. Breughelzaal
Bree
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Iduna
Drachten
Utopia
Drunen
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Havezathe het Everloo
Rossum
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Tivoli
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bouwkunde
Deventer
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Vieze Gasten
Gent
C.C. `t Schaliken
Herentals
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
C.C. Evergem
Evergem
De Vieze Gasten
Gent
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. `t Schaliken
Herentals
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Boerderij
Huizen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Den Boogaard
Moergestel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Idea
Soest
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Figi Theater
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
vrijdag 04 januari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Breughelzaal, Bree
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
André Manuel BONZAAI!!!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 05 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Flint, Amersfoort
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Henry van Loon - Electropis
Utopia, Drunen
Schudden - We vieren het maar
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - Reuring
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Ons Tejater, Lieshout
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
maandag 07 januari 2013
Made in Belgium
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 08 januari 2013
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Max van den Burg - Schlemiel
Havezathe het Everloo, Rossum
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Maaspoort, Venlo
woensdag 09 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Bouwkunde, Deventer
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Cammeleur, Dongen
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg de Lawei, Drachten
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Hans Liberg
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Poorterij, Zaltbommel
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 10 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Acda en de Munnik
De Molenberg, Delfzijl
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Pas, Heesch
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Het Kielzog, Hoogezand
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Boerderij, Huizen
Thijs Maas - Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anuar - Vastberaden
Den Boogaard, Moergestel
André Manuel - Bonzaai!!!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Idea, Soest
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Leest, Waalwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
Marco Roelofs
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 11 januari 2013
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem