Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
De Maaspoort
Venlo
Ons Tejater
Lieshout
De Hofnar
Aalten
BREStheater
Brielle
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
De Schakel
Gilze
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Taverne
Bergen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Den heuvel
Alphen
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Werftheater
Utrecht
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Papenstraattheater
Zwolle
C.C. De Pas
Heesch
City Theater
Schijndel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 23 oktober 2015
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 24 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
zondag 25 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 26 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 27 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 29 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda