Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Hofnar
Aalten
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
BREStheater
Brielle
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schakel
Gilze
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Arto Theater
Schoonhoven
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Wesopa Weesp
Weesp
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Den Herd
Bladel
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
Den heuvel
Alphen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
City Theater
Schijndel
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Brouckere
Torhout
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Papenstraattheater
Zwolle
vrijdag 23 oktober 2015
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 24 oktober 2015
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 25 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 26 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 27 oktober 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 28 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
donderdag 29 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle