Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Flint
Amersfoort
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 20 februari 2015
Henry van Loon | Sluimer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Ali B beken(d)t
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Singer Theater, Laren
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Spant!, Bussum
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Max van den Burg - Amok
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater De Omval, Diemen
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater Sneek, Sneek
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 21 februari 2015
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Bon theater, Medemblik
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Maaspoort, Venlo
20:00
Piepschuim - Recept
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Flint, Amersfoort
Henry van Loon | Sluimer
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Speelman en Speelman | Lach het weg
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
International Comedy Roulette
Posttheater, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Javier Guzman- Absurd Verlicht
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Spant!, Bussum
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater De Omval, Diemen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
van Beresteyn, Veendam
zondag 22 februari 2015
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:00
Voor De Prijzen en De Roem
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater PePijn, Den Haag
maandag 23 februari 2015
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 24 februari 2015
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Veste, Delft
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 25 februari 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Koningshof, Maassluis
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon | Sluimer
Markant Uden, Uden
20:15
Brainpower / Jörgen Raymann - Twee-eiig
Musis, Arnhem
20:00
Raymon Rodenburg
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B beken(d)t
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Veste, Delft
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Carte Blanche
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Zaantheater, Zaandam
donderdag 26 februari 2015
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Max van den Burg - Amok
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Raf Walschaerts
Diligentia, Den Haag
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Markant Uden, Uden
20:30
Begijn le Bleu | Speciaal voor u!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Eric van Sauers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg de Lawei, Drachten