Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Idea
Soest
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Achterom
Hilversum
Theater De Tuin
Leusden
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Klif
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ledeltheater
Oostburg
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
M-Lab
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Klooster
Woerden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podium Vlieland
Vlieland
20:30
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 03 oktober 2015
Dorine Wiersma
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Klooster, Woerden
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - Het geval apart
Pook, Oostknollendam
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Roeka - Voort!
Theater Idea, Soest
zondag 04 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 05 oktober 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 07 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 08 oktober 2015
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 09 oktober 2015
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 10 oktober 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam