Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ledeltheater
Oostburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Spant!
Bussum
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
M-Lab
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Tuin
Leusden
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Podium Vlieland
Vlieland
Schouwburg Almere
Almere
dinsdag 06 oktober 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 07 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 08 oktober 2015
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 oktober 2015
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Ludens, Voorburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 10 oktober 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Daniël Arends
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam
zondag 11 oktober 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Vlieland, Vlieland
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere