Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
C.C. Brasschaat
Brasschaat
Theater De Willem
Papendrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Kadans
Wuustwezel
G.C. De Muze van Meise
Meise
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. De Kimpel
Bilzen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Reehorst
Ede
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Spant!
Bussum
Schouwburg Almere
Almere
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater aan de Schie
Schiedam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Achterom
Hilversum
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
BREStheater
Brielle
Theater de wildeman
Linschoten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Trefpunt
Warmond
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Orpheus
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. De Steenoven
Herzele
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Jansstheater
Lochem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaal Nova,
Nazareth
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Fulcotheater
IJsselstein
Markant Uden
Uden
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:15
De Cammeleur
Dongen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Bombardon
Heythuysen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Tripodia Katwijk
Katwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Theater Aan de Slinger
Houten
De Molenberg
Delfzijl
vrijdag 07 december 2012
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Parktheater, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar
C.C. Brasschaat, Brasschaat
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater De Willem, Papendrecht
Speelman & Speelman - Optimisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Kadans, Wuustwezel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
G.C. De Muze van Meise, Meise
zaterdag 08 december 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Kimpel, Bilzen
Ali B - Ali geeft antwoord
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Alkemade en Bloemen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anuar - Vastberaden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater De Willem, Papendrecht
Carolien Borgers - Happy End
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Comedy Kitchen
De Reehorst, Ede
20:00
Comedy Night: Adam Fields (UK/NL) + Thomas Smith (
Effenaar, Eindhoven
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Spant!, Bussum
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Almere, Almere
Ellen Dikker - Horten en stoten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Eric Koller - Fire in the hole
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon - Electropis
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Singer Theater, Laren
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Achterom, Hilversum
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Jan van Besouw, Goirle
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Omval, Diemen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
BREStheater, Brielle
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de wildeman, Linschoten
Nathalie Baartman - Prei met mij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Agnietenhof, Tiel
20:15
Philippe Geubels
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Van nature
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Beun, Heiloo
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Schudden - We vieren het maar
Het Trefpunt, Warmond
Silvester Zwaneveld - In de lift
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steenoven, Herzele
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Youssef El Mousaou - Childs Play
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 09 december 2012
20:00
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Jansstheater, Lochem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Arsenaal Theater, Vlissingen
maandag 10 december 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Zaal Nova,, Nazareth
dinsdag 11 december 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Maarten van Rossem
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Schudden - We vieren het maar
Fulcotheater, IJsselstein
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Wigwam
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 12 december 2012
Acda en de Munnik
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Interesting times
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ashton Brothers - Treasures
Zaantheater, Zaandam
20:15
Bert Visscher
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Posttheater, Arnhem
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Electropis
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Veste, Delft
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Maarten van Rossem
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marco Roelofs
Munttheater, Weert
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Cammeleur, Dongen
Max van den Burg - Schlemiel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Op Sterk Water - Alfa
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Tripodia Katwijk, Katwijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Lindenberg Theater, Nijmegen
Thijs Maas - Concert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Wigwam
De Molenberg, Delfzijl