Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Bres
Leeuwarden
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Kadans
Wuustwezel
C.C. Brasschaat
Brasschaat
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
30CC/Schouwburg
Leuven
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de wildeman
Linschoten
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Almere
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Jan van Besouw
Goirle
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Reehorst
Ede
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. De Kimpel
Bilzen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
Arto Theater
Schoonhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Jansstheater
Lochem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaal Nova,
Nazareth
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Tripodia Katwijk
Katwijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Cammeleur
Dongen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. De Bombardon
Heythuysen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
vrijdag 07 december 2012
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
De Bres, Leeuwarden
Eric Koller - Fire in the hole
Cultura, Ede
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Kadans, Wuustwezel
Schudden - We vieren het maar
C.C. Brasschaat, Brasschaat
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Agnew - Interesting times
30CC/Schouwburg, Leuven
zaterdag 08 december 2012
Silvester Zwaneveld - In de lift
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nathalie Baartman - Prei met mij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater De Willem, Papendrecht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de wildeman, Linschoten
Anuar - Vastberaden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Omval, Diemen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lievekamp, Oss
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Philippe Geubels
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Beun, Heiloo
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Achterom, Hilversum
Eric Koller - Fire in the hole
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Van nature
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Youssef El Mousaou - Childs Play
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Alkemade en Bloemen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Spant!, Bussum
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Singer Theater, Laren
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg de Lawei, Drachten
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Ali geeft antwoord
Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Jan van Besouw, Goirle
Schudden - We vieren het maar
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Comedy Night: Adam Fields (UK/NL) + Thomas Smith (
Effenaar, Eindhoven
Comedy Kitchen
De Reehorst, Ede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steenoven, Herzele
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Kimpel, Bilzen
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Carolien Borgers - Happy End
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
BREStheater, Brielle
Henry van Loon - Electropis
Arto Theater, Schoonhoven
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Agnietenhof, Tiel
zondag 09 december 2012
20:00
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Jansstheater, Lochem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Arsenaal Theater, Vlissingen
maandag 10 december 2012
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Zaal Nova,, Nazareth
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Ali geeft antwoord
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 11 december 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Markant Uden, Uden
20:00
Maarten van Rossem
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Fulcotheater, IJsselstein
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
De Molenberg, Delfzijl
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Maaspoort, Venlo
woensdag 12 december 2012
Ashton Brothers - Treasures
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Electropis
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Tripodia Katwijk, Katwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Veste, Delft
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Storm, Winterswijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Aan de Slinger, Houten
Acda en de Munnik
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Max van den Burg - Schlemiel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs Maas - Concert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Bert Visscher
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Posttheater, Arnhem
Marco Roelofs
Munttheater, Weert
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Maarten van Rossem
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Diligentia, Den Haag
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Wigwam
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Cammeleur, Dongen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Op Sterk Water - Alfa
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Alex Agnew - Interesting times
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Agora Theater Lelystad, Lelystad