Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Speeldoos
Vught
C.C. Kadans
Wuustwezel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:30
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Reehorst
Ede
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater de Beun
Heiloo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Steenoven
Herzele
Theater Achterom
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de wildeman
Linschoten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Arto Theater
Schoonhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Trefpunt
Warmond
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Jansstheater
Lochem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaal Nova,
Nazareth
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De Bombardon
Heythuysen
Theater Aan de Slinger
Houten
Tripodia Katwijk
Katwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 07 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Walhalla, Rotterdam
Anuar - Vastberaden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Electropis
De Speeldoos, Vught
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Kadans, Wuustwezel
zaterdag 08 december 2012
Nathalie Baartman - Prei met mij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Almere, Almere
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Spant!, Bussum
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Omval, Diemen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg de Lawei, Drachten
Comedy Kitchen
De Reehorst, Ede
20:00
Comedy Night: Adam Fields (UK/NL) + Thomas Smith (
Effenaar, Eindhoven
Pieter Derks - Van nature
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Youssef El Mousaou - Childs Play
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Beun, Heiloo
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steenoven, Herzele
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Achterom, Hilversum
Carolien Borgers - Happy End
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Singer Theater, Laren
Ali B - Ali geeft antwoord
Leidse Schouwburg, Leiden
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de wildeman, Linschoten
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater De Willem, Papendrecht
Anuar - Vastberaden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Electropis
Arto Theater, Schoonhoven
Ellen Dikker - Horten en stoten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Agnietenhof, Tiel
20:15
Philippe Geubels
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Alkemade en Bloemen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Het Trefpunt, Warmond
Silvester Zwaneveld - In de lift
Zaantheater, Zaandam
zondag 09 december 2012
20:00
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Berry Lussenburg - Verwhard
Jansstheater, Lochem
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Arsenaal Theater, Vlissingen
maandag 10 december 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Zaal Nova,, Nazareth
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 11 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maarten van Rossem
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
De Molenberg, Delfzijl
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Schudden - We vieren het maar
Fulcotheater, IJsselstein
Acda en de Munnik - 't Heerst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Markant Uden, Uden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Maaspoort, Venlo
woensdag 12 december 2012
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maarten van Rossem
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Wigwam
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Diligentia, Den Haag
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Cammeleur, Dongen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Op Sterk Water - Alfa
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Aan de Slinger, Houten
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Tripodia Katwijk, Katwijk
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Electropis
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:15
Bert Visscher
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Maas - Concert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marco Roelofs
Munttheater, Weert
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Treasures
Zaantheater, Zaandam
Max van den Burg - Schlemiel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer