Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
De Velinx
Tongeren
van Beresteyn
Veendam
Theater Ludens
Voorburg
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Lokeren
Lokeren
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
CineCity
Vlissingen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
De Weverij
Zierikzee
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zaterdag 10 februari 2018
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 11 februari 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 14 februari 2018
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 15 februari 2018
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Welke show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Sneek, Sneek
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Idea, Soest
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 16 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis