Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium heino
Heino
Flint
Amersfoort
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:00
Theaterwerkplaats de Prins van Groningen
Groningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kastanjelaan 13
Velp
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
woensdag 02 april 2014
20:30
Arnhem lacht
Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten finaletour
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 03 april 2014
20:00
Piepschuim
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Diederik van Vleuten
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Dames voor na Vieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Martijn Koning
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Katinka Polderman
Parktheater, Eindhoven
20:00
Arno van der Heyden
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Kiki Schippers
Groene Engel, Oss
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - V
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Beauforthuis, Austerlitz
vrijdag 04 april 2014
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Diederik van Vleuten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Martijn Koning
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Katinka Polderman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Piepschuim
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Thomas van Luyn
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Debby Petter - Gaandeweg
Posttheater, Arnhem
20:00
Arno van der Heyden
Podium heino, Heino
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Flint, Amersfoort
20:00
Bert Kruismans
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Murth Mossel
Dok6, Panningen
20:00
Micha Wertheim
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
20:00
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Dames voor na Vieren
Chassé Theater, Breda
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 05 april 2014
20:00
Micha Wertheim
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Marieke Visser
Theater PePijn, Den Haag
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Diederik van Vleuten
Theater De Kolk, Assen
20:00
Katinka Polderman
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Spant!, Bussum
20:00
Erik van Muiswinkel
Spant!, Bussum
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Op Sterk Water - ALFA
Posttheater, Arnhem
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Perron-3, Rosmalen
20:00
Marc Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk
De Weijer, Boxmeer
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
René van Meurs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Murth Mossel
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
zondag 06 april 2014
15:00
Creatifs
Theaterwerkplaats de Prins van Groningen, Groningen
20:00
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Puur gelul met Marco Roelofs en Armand
Gebouw-T, Bergen op Zoom
dinsdag 08 april 2014
20:00
Emilio Guzman
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 09 april 2014
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Lenette van Dongen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Micha Wertheim
Scheltema Complex, Leiden
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
20:00
Jochen Otten
Musis, Arnhem
20:00
Katinka Polderman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Glenn Wool
Kastanjelaan 13, Velp
20:00
Emilio Guzman
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Marieke Visser
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 10 april 2014
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Idea, Soest
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Katinka Polderman
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Micha Wertheim
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Lenette van Dongen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Pieter Jouke: Woord Houden
Podium 't Beest, Goes
20:00
Thomas van Luyn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dames voor na Vieren
Musis, Arnhem
20:00
Glenn Wool
Meervaart, Amsterdam