Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Vondelpark
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Aardbeientuin
Oene
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater PePijn
Den Haag
Bon theater
Medemblik
20:00
Bon theater
Medemblik
Theater De Lievekamp
Oss
De Eendracht
Gemert
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Purmaryn
Purmerend
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Weijer
Boxmeer
Werftheater
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Sneek
Sneek
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
17:00
Hofman
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Weijer
Boxmeer
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
De Schattelijn
Geertruidenberg
So What!
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Werftheater
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
De Speeldoos
Vught
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Werftheater
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
CulturA & Zo
Nootdorp
vrijdag 21 augustus 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zaterdag 22 augustus 2015
Johan Goossens - Daglicht
Vondelpark, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Chassé Theater, Breda
20:30
Hanneke Drenth / Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2015
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 27 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Aardbeientuin, Oene
vrijdag 28 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 29 augustus 2015
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zondag 30 augustus 2015
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
14:00
Carolien Borgers
Houtmansplantsoen, Gouda
woensdag 02 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 03 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Huub Stapel - MV²
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 04 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Veste, Delft
20:00
Huub Stapel - MV²
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 05 september 2015
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Mark van de Veerdonk - TOF
De Eendracht, Gemert
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
zondag 06 september 2015
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 07 september 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
dinsdag 08 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
woensdag 09 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
donderdag 10 september 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 11 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
zaterdag 12 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
zondag 13 september 2015
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dorine Wiersma
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 14 september 2015
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - Het geval apart
Theater Aan de Slinger, Houten
17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson
Hofman, Utrecht
dinsdag 15 september 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schuur, Haarlem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
André Manuel / Jan Jaap van der Wal / Lebbis / Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
woensdag 16 september 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Concordia, Enschede
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Weijer, Boxmeer
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 17 september 2015
20:00
Veldhuis & Kemper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Paardenpoetser
So What!, Gouda
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 18 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
zaterdag 19 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp