Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
van Beresteyn
Veendam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Onderdak
Sassenheim
van Beresteyn
Veendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Winsinghhof
Roden
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Kampanje
Den Helder
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Diligentia
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schuur
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Bogaard
Sint-Truiden
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De Ploter
Ternat
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
Vestzaktheater
Son
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. De Werft
Geel
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
XL De Ateliers
Dronten
C.C. De Werf
Aalst
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De Ploter
Ternat
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Kolk
Assen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Kappen
Haaksbergen
De Meerpaal
Dronten
Het Kielzog
Hoogezand
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Theater de Speeldoos
Baarn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
zaterdag 26 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Arto Theater, Schoonhoven
Marco Roelofs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Jetty Mathurin Consultaante
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Enge Buren - Reuring
Theater Aan de Slinger, Houten
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Carolien Borgers - Happy End
van Beresteyn, Veendam
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Berry Lussenburg - Verwhard
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Winsinghhof, Roden
Anuar - Vastberaden
De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
zondag 27 januari 2013
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 28 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Griffioen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 29 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Heb je hun weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Van nature
Schuur, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Bogaard, Sint-Truiden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Zaantheater, Zaandam
woensdag 30 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Speelman & Speelman - Optimisten
Parktheater, Eindhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar
van Beresteyn, Veendam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater De Muzeval, Emmen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Wilminktheater, Enschede
Karin Bruers - Waar was ik?
Vestzaktheater, Son
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werft, Geel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Gedignag: Sven Ratzke (met pianist)+ Irene Wiersma
Vera, Groningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Wennekerpand, Schiedam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Zaantheater, Zaandam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Berry Lussenburg - Verwhard
XL De Ateliers, Dronten
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Werf, Aalst
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 31 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Muze, Noordwijk
Thijs Maas - Concert
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wilminktheater, Enschede
Speelman & Speelman - Optimisten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Munttheater, Weert
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Van nature
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
Op Sterk Water - Alfa
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. De Pas, Heesch
Lebbis - Het grijze gebied
Cpunt Theater, Hoofddorp
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Joost van Hyfte - KOK
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Kappen, Haaksbergen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten
Eric Koller - Fire in the hole
Het Kielzog, Hoogezand
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Camerettten - Finaletournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Berry Lussenburg Verwhard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Anuar - Vastberaden
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - Bonzaai!!!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Klaasen
Theater de Purmaryn, Purmerend