Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Lux
Nijmegen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Wissenkerke
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Het Perron
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 16 mei 2015
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cabaretteketet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Markant Uden, Uden
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Lux, Nijmegen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Schudden - Perrongeluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Max van den Burg - Amok
Parktheater, Eindhoven
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Spant!, Bussum
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Musis, Arnhem
20:00
Güldür Güldür Show
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Roué Verveer | FF wat anders (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Wissenkerke, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Flint, Amersfoort
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 17 mei 2015
15:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Groen (Stand-up Comedy Talent Show)
PopEi, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 18 mei 2015
21:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 19 mei 2015
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Agnietenhof, Tiel
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Improcabaret
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 20 mei 2015
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Veluvine, Nunspeet
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Wilminktheater, Enschede
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Theater De Veste, Delft
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Nieuwe Kolk, Assen
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Posttheater, Arnhem
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Comedy central presents l Bill Maher
Meervaart, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 mei 2015
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Markant Uden, Uden
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anne Jan Toonstra - Oi
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Het Klooster, Nuenen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Koningshof, Maassluis
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Murth Mossel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Veste, Delft
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Chassé Theater, Breda
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Perron, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Flint, Amersfoort
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 22 mei 2015
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Zaantheater, Zaandam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Sneek, Sneek
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon | Sluimer
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam