Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Kees
Huissen
20:15
De Reehorst
Ede
Theater Aan de Slinger
Houten
Diligentia
Den Haag
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Hof in Salland
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Spant!
Bussum
Dorpshuis Renesse
Renesse
Agnietenhof
Tiel
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Podium Reimerswaal
Rilland
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Cultura
Ede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Dakota
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
van Beresteyn
Veendam
Theater Zinin
Nijverdal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
zaterdag 14 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
zondag 15 november 2015
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 18 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Woerden
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - MV²
Munttheater, Weert
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Omval, Diemen
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 19 november 2015
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
vrijdag 20 november 2015
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft