Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Kees
Huissen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hof in Salland
Raalte
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Fulcotheater
IJsselstein
Dorpshuis Renesse
Renesse
Diligentia
Den Haag
20:15
De Reehorst
Ede
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Agnietenhof
Tiel
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Musiater
Zevenaar
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Podium Reimerswaal
Rilland
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Martiniplaza
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
zaterdag 14 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
zondag 15 november 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Spiegel, Zwolle
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 18 november 2015
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Munttheater, Weert
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Woerden
donderdag 19 november 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Speeldoos, Baarn
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 20 november 2015
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek