Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Vestzaktheater
Son
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Agnietenhof
Tiel
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
van Beresteyn
Veendam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
20:15
Chassé Theater
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Flint
Amersfoort
20:00
Posttheater
Arnhem
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
14:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
vrijdag 11 november 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - JABROER
De Muze, Noordwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Minou Bosua - Minoux
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Ergens Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Tuin, Leusden
Leon van der Zanden - Supergewoon
Vestzaktheater, Son
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Flint, Amersfoort
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Drenthe Plat - Avondje streektaalcabaret
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Meerpaal, Dronten
20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
zaterdag 12 november 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Figi Theater, Zeist
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
zondag 13 november 2016
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
maandag 14 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 15 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden