Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zalencentrum de Treemter
Balk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Kei
Reusel
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. Stroming
Berlare
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultura
Ede
De Bres
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kluit
Zeewolde
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Den Bolder
Waspik
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Ledeltheater
Oostburg
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. De Werf
Aalst
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Warande
Turnhout
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Munttheater
Weert
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 18 januari 2013
Poolvogel - Poolvogel
Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Roelofs
Theater PePijn, Den Haag
Eric Koller - Fire in the hole
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - In zeer goede staat
Wilminktheater, Enschede
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
zaterdag 19 januari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Kei, Reusel
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Jandino Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Enge Buren - Reuring
Cultura, Ede
Poolvogel - Poolvogel
De Bres, Leeuwarden
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Kluit, Zeewolde
Eric Koller - Fire in the hole
De Meerpaal, Dronten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Den Bolder, Waspik
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Marco Roelofs
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Junushoff Theater, Wageningen
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim
Ledeltheater, Oostburg
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - In zeer goede staat
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater 't Pand, Gorinchem
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Theater Concordia, Enschede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Schuur, Zevenbergen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Goedemondt
Theater De Verbeelding, Purmerend
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Andr - Bonzaai!!!
Zaantheater, Zaandam
zondag 20 januari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 21 januari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Ministers - Voor de mooiste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 22 januari 2013
Ashton Brothers - Treasures
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Schudden - We vieren het maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Anuar - Vastberaden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Aan de Slinger, Houten
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Witte Theater, IJmuiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
woensdag 23 januari 2013
Ruben Nicolai - Little friday
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marco Roelofs
C.C. Breughelzaal, Bree
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Roué Verveer - In zeer goede staat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
De Warande, Turnhout
Anuar - Vastberaden
Fulcotheater, IJsselstein
Schudden - We vieren het maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Electropis
Munttheater, Weert
Berry Lussenburg - Verwhard
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Beun, Heiloo
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Schalm, Veldhoven