Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Tivoli
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Rietveld Theater
Delft
donderdag 06 maart 2014
20:00
Dames voor na Vieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater De Veste, Delft
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 07 maart 2014
20:00
Micha Wertheim
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Emilio Guzman
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Lebbis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Martijn Koning
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dolf Jansen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Enge Buren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Veste, Delft
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
BREStheater, Brielle
20:30
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem
20:00
Thomas van Luyn
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - V
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Diederik van Vleuten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 08 maart 2014
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Diederik van Vleuten
Agnietenhof, Tiel
20:00
Thomas van Luyn
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochen Otten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Chris van der Ende - Gek
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Lebbis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater `t Spieker, Eibergen
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Cultura, Ede
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Micha Wertheim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Veste, Delft
20:00
Emilio Guzman
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Van Der Laan & Woe - Buutvrij
Posttheater, Arnhem
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Martijn Koning
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 09 maart 2014
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 10 maart 2014
20:00
Guido Weijers - V
De Meenthe, Steenwijk
dinsdag 11 maart 2014
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:00
Guido Weijers - V
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Wim Helsen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
woensdag 12 maart 2014
20:00
Lebbis
Theater De Leest, Waalwijk
Suzan Seegers - LITTLE VOICE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Guido Weijers - V
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Anne Jan Toonstra
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Marjolijn van Kooten - In pricipe Wel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Emilio Guzman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Martijn Koning
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Wim Helsen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Katinka Polderman
Wilminktheater, Enschede
20:00
Dames voor na Vieren
Parktheater, Eindhoven
20:15
Paulien Cornelisse
Diligentia, Den Haag
20:30
K&M - De jubileumshow: Alvast bedankt!
Posttheater, Arnhem
donderdag 13 maart 2014
20:00
Diederik van Vleuten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Emilio Guzman
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Thomas van Luyn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Culture Comedy Award
Groene Engel, Oss
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Dolf Jansen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Marjolijn van Kooten - In pricipe Wel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Micha Wertheim
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - V
De Molenberg, Delfzijl
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Lenette van Dongen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 14 maart 2014
20:00
Micha Wertheim
De Maaspoort, Venlo
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wim Helsen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Leon van der Zanden
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Thomas van Luyn
Dok6, Panningen
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Marieke Visser
Het Veur Theater, Leidschendam
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Arjen Lubach
Metropool, Hengelo
20:00
Lankmoed met Stilt
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Johan Goossens met Leer Mij De Mensen Kennen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Lenette van Dongen Roedel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Dolf Jansen
Theater de Mythe, Goes
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
De Hyena's
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Creatifs
Rietveld Theater, Delft