Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
C.C. Biekorf
Lebbeke
C.C. Guldenberg
Wevelgem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Guldenberg
Wevelgem
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Werftheater
Utrecht
013
Tilburg
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Boode in Bathmen
Bathmen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. d'Lefte
Deerlijk
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Colosseum Dokkum
Dokkum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kattendans
Bergeijk
De Toegift
Den Hoorn
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
SplotsZ
Roelofarendsveen
maandag 14 januari 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 15 januari 2013
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Fulcotheater, IJsselstein
Schudden - We vieren het maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Op Sterk Water - Alfa
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric Koller - Fire in the hole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Lievekamp, Oss
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
woensdag 16 januari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Biekorf, Lebbeke
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Het Wennekerpand, Schiedam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedy Colors
SuperMarkt, Den Haag
Anuar - Vastberaden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Muzeval, Emmen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Zinin, Nijverdal
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers
Vorstin, Hilversum
donderdag 17 januari 2013
Op Sterk Water - Alfa
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Molenberg, Delfzijl
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jeroen Leenders
Podium 't Beest, Goes
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Schudden - We vieren het maar
Theater Aan de Slinger, Houten
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kampanje, Den Helder
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
vrijdag 18 januari 2013
Jim Breuer
013, Tilburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Agora Theater Druten, Druten
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Boode in Bathmen, Bathmen
Nathalie Baartman - Prei met mij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Schudden - We vieren het maar
Colosseum Dokkum, Dokkum
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Optimisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Toegift, Den Hoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fransche School Culemborg, Culemborg
Thijs Maas - Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
SplotsZ, Roelofarendsveen