Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Den Boogaard
Moergestel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Boerderij
Huizen
Het Kielzog
Hoogezand
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Vieze Gasten
Gent
C.C. Evergem
Evergem
Wilminktheater
Enschede
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C Warenar
Wassenaar
't Roadhoes
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meiboom
Krabbendijke
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Pand
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
De Vieze Gasten
Gent
C.C. Evergem
Evergem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Centrum Staf Versluys
Bredene
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
De hoogte
Winsum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
CulturA & Zo
Nootdorp
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C.C. De Bunder
Moorslede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
donderdag 10 januari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - Bonzaai!!!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anuar - Vastberaden
Den Boogaard, Moergestel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs Maas - Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Boerderij, Huizen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Het Kielzog, Hoogezand
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Pas, Heesch
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Wilminktheater, Enschede
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Acda en de Munnik
De Molenberg, Delfzijl
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 januari 2013
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C Warenar, Wassenaar
Berry Lussenburg - Verwhard
't Roadhoes, Venlo
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs Maas - Concert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Walhalla, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Silvester Zwaneveld - In de lift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric Koller - Fire in the hole
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - Bonzaai!!!
De Meiboom, Krabbendijke
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
Schudden - We vieren het maar
Jan van Besouw, Goirle
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Marco Roelofs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater PePijn, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Agnew - Interesting times
Centrum Staf Versluys, Bredene
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Electropis
Schaffelaartheater, Barneveld
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Musis, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 12 januari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Spiegel, Zwolle
Max van den Burg - Schlemiel
Zaantheater, Zaandam
Berry Lussenburg - Verwhard
De hoogte, Winsum
20:30
Vrouw Holland Brave Meisjes Komen In De Hemel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Venray, Venray
Silvester Zwaneveld - In de lift
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Droog Brood
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Carolien Borgers - Happy End
Agnietenhof, Tiel
Han Solo - Han Solo bedankt!
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
Marco Roelofs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
CulturA & Zo, Nootdorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
Pieter Derks - Van nature
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Kolk, Assen