Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
Junushoff Theater
Wageningen
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Idea
Soest
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
't Roadhoes
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Evergem
Evergem
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Centrum Staf Versluys
Bredene
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meiboom
Krabbendijke
De Molenberg
Delfzijl
De Vieze Gasten
Gent
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Cpunt Theater
Hoofddorp
CulturA & Zo
Nootdorp
De hoogte
Winsum
De Kattendans
Bergeijk
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
donderdag 10 januari 2013
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Het Kielzog, Hoogezand
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Junushoff Theater, Wageningen
Speelman & Speelman - Optimisten
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Boerderij, Huizen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kom, Nieuwegein
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marco Roelofs
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Idea, Soest
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Bonzaai!!!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 11 januari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
't Roadhoes, Venlo
Thijs Maas - Concert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C Warenar, Wassenaar
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Alex Agnew - Interesting times
Centrum Staf Versluys, Bredene
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
Yora Rienstra - We maken er wat van
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - Bonzaai!!!
De Meiboom, Krabbendijke
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Schudden - We vieren het maar
Jan van Besouw, Goirle
Eric Koller - Fire in the hole
Leidse Schouwburg, Leiden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Musis, Arnhem
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Electropis
Schaffelaartheater, Barneveld
Marco Roelofs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Het Park, Hoorn
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 12 januari 2013
Carolien Borgers - Happy End
Agnietenhof, Tiel
Silvester Zwaneveld - In de lift
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werf, Aalst
Marco Roelofs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
CulturA & Zo, Nootdorp
Berry Lussenburg - Verwhard
De hoogte, Winsum
Katinka Polderman
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Van nature
De Meerpaal, Dronten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Han Solo - Han Solo bedankt!
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Almere, Almere
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Venray, Venray
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Vrouw Holland Brave Meisjes Komen In De Hemel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thijs Maas - Concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Droog Brood
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kampanje, Den Helder