Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Tivoli
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scala Helmond
Helmond
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Spieghel
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Utopia
Drunen
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Flint
Amersfoort
Havezathe het Everloo
Rossum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Tivoli
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. `t Schaliken
Herentals
De Cammeleur
Dongen
De Harmonie
Leeuwarden
De Poorterij
Zaltbommel
De Vieze Gasten
Gent
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Evergem
Evergem
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Vieze Gasten
Gent
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Den Boogaard
Moergestel
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
Junushoff Theater
Wageningen
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 28 december 2012
Wilko Terwijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Arie Koomen / Dorine Wiersma / Fuad hassen / Jeroe
Tivoli, Utrecht
zaterdag 29 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Scala Helmond, Helmond
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 30 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
maandag 31 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
woensdag 02 januari 2013
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 03 januari 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Junushoff Theater, Wageningen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 04 januari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Breughelzaal, Bree
Comedy Kitchen
C.C. Den Herd, Bladel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Chassé Theater, Breda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Posttheater, Arnhem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
André Manuel BONZAAI!!!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zaterdag 05 januari 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Flint, Amersfoort
Enge Buren - Reuring
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
André Manuel - Bonzaai!!!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Carolien Borgers - Happy End
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Ons Tejater, Lieshout
Schudden - We vieren het maar
Parktheater, Eindhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Electropis
Utopia, Drunen
zondag 06 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
maandag 07 januari 2013
Made in Belgium
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 08 januari 2013
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Max van den Burg - Schlemiel
Havezathe het Everloo, Rossum
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
woensdag 09 januari 2013
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Cammeleur, Dongen
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Poorterij, Zaltbommel
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Van nature
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Hans Liberg
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman
Theater De Leest, Waalwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Spiegel, Zwolle
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 10 januari 2013
Thijs Maas - Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Pas, Heesch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Acda en de Munnik
De Molenberg, Delfzijl
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Den Boogaard, Moergestel
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Het Kielzog, Hoogezand
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Junushoff Theater, Wageningen
Speelman & Speelman - Optimisten
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen