Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scala Helmond
Helmond
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Spieghel
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Breughelzaal
Bree
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Utopia
Drunen
20:00
Iduna
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
20:30
Tivoli
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Havezathe het Everloo
Rossum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. `t Schaliken
Herentals
De Vieze Gasten
Gent
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Cammeleur
Dongen
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Figi Theater
Zeist
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Idea
Soest
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Den Boogaard
Moergestel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Boerderij
Huizen
Het Kielzog
Hoogezand
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
C.C. De Pas
Heesch
vrijdag 28 december 2012
Wilko Terwijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 29 december 2012
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Scala Helmond, Helmond
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 30 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 31 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 januari 2013
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 03 januari 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 04 januari 2013
20:30
André Manuel BONZAAI!!!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Breughelzaal, Bree
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Chassé Theater, Breda
Comedy Kitchen
C.C. Den Herd, Bladel
Schudden - We vieren het maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 05 januari 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Ons Tejater, Lieshout
Enge Buren - Reuring
Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis
Utopia, Drunen
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - Bonzaai!!!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Carolien Borgers - Happy End
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 06 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
maandag 07 januari 2013
20:15
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Made in Belgium
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 08 januari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Maaspoort, Venlo
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Max van den Burg - Schlemiel
Havezathe het Everloo, Rossum
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 09 januari 2013
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Poorterij, Zaltbommel
Katinka Polderman
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Liberg
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg de Lawei, Drachten
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Cammeleur, Dongen
Pieter Derks - Van nature
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 10 januari 2013
Marco Roelofs
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Junushoff Theater, Wageningen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Idea, Soest
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Schie, Schiedam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - Bonzaai!!!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anuar - Vastberaden
Den Boogaard, Moergestel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs Maas - Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Boerderij, Huizen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Het Kielzog, Hoogezand
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Pas, Heesch