Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Achterom
Hilversum
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Muze
Noordwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Weijer
Boxmeer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Klif
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Parkgebouw
Rijssen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
M-Lab
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Almere
Almere
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maaspoort
Venlo
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
donderdag 08 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 09 oktober 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Ludens, Voorburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - JABROER
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
zaterdag 10 oktober 2015
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
20:15
Daniël Arends
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
André Manuel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 11 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Theater De Winsinghhof, Roden
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Vlieland, Vlieland
dinsdag 13 oktober 2015
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 14 oktober 2015
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg