Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
De Spieghel
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Beun
Heiloo
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Steiger
Menen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Scheldetheater
Terneuzen
De Velinx
Tongeren
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Roepaen
Ottersum
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Concertgebouw
Brugge
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
Rock Mine Cafe
Genk
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Achterolmen
Maaseik
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Idea
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Musketon
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Arsenaal Theater
Vlissingen
Onder de Molen
Vorden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
woensdag 03 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
donderdag 04 april 2013
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Ellen Dikker - Horten en stoten
Fulcotheater, IJsselstein
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Harmonie, Leeuwarden
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steiger, Menen
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Dok6, Panningen
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Schie, Schiedam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Velinx, Tongeren
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
Schudden - We vieren het maar
Junushoff Theater, Wageningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Vreeswijk & De Andersons
Podium 't Beest, Goes
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Roepaen, Ottersum
vrijdag 05 april 2013
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede