Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Zwaan
Uitgeest
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Walhalla
Rotterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spiegeltheater
Middelburg
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Lakei
Helmond
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Molen
Beuningen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Crown theater
Aalsmeer
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Dok6
Panningen
Podium Het Oude Slot
Heemstede
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Capitole
Gent
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Klooster
Nuenen
Lux
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Achterom
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Mythe
Goes
Capitole
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. De Borre
Bierbeek
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
CK Theater
Roermond
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater De Winsinghhof
Roden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 20 oktober 2012
Berry Lussenburg - Verwhard
De Zwaan, Uitgeest
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Kruisboog, Tienen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Arto Theater, Schoonhoven
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Walhalla, Rotterdam
Max van den Burg - Schlemiel
CulturA & Zo, Nootdorp
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim
Spiegeltheater, Middelburg
Henry van Loon - Electropis
Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Vastberaden
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Lakei, Helmond
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Posthuis Theater, Heerenveen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Parktheater, Eindhoven
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Van nature
Theater De Molen, Beuningen
Poolvogel - Poolvogel
Meervaart, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Flint, Amersfoort
Ali B - Ali geeft antwoord
Crown theater, Aalsmeer
zondag 21 oktober 2012
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Almere, Almere
maandag 22 oktober 2012
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 23 oktober 2012
Marco Roelofs
Dok6, Panningen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Podium Het Oude Slot, Heemstede
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 24 oktober 2012
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Ali geeft antwoord
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Najib Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marco Roelofs
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Meervaart, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim
Meervaart, Amsterdam
donderdag 25 oktober 2012
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Spiegel, Zwolle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Enge Buren - Reuring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Maas - Concert
Het Klooster, Nuenen
Poolvogel - Poolvogel
Lux, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Koningshof, Maassluis
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Boerderij, Huizen
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Op Sterk Water - Alfa
Theater Achterom, Hilversum
Marco Roelofs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Mythe, Goes
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Electropis
Theater Bouwkunde, Deventer
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Kampanje, Den Helder
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Borre, Bierbeek
Kamagurka - Sprook
De Kattendans, Bergeijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Speeldoos, Baarn
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 26 oktober 2012
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Ali geeft antwoord
Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Electropis
Het Klooster, Woerden
Kamagurka - Sprook
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ellen Dikker - Horten en stoten
Werftheater, Utrecht
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan de Schie, Schiedam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Van nature
Perron-3, Rosmalen
Marco Roelofs
CK Theater, Roermond
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
SplotsZ, Roelofarendsveen
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Winsinghhof, Roden
Enge Buren - Reuring
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Maas - Concert
Theater Aan de Slinger, Houten
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Het Park, Hoorn