Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
C.C. De kollebloem
Puurs
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Capitole
Gent
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Vestzaktheater
Son
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Stenge
Heinkenszand
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Pand
Gorinchem
Capitole
Gent
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Munttheater
Weert
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 20 maart 2015
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater De Omval, Diemen
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Posttheater, Arnhem
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon | Sluimer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De kollebloem, Puurs
20:15
Lach het weg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Chassé Theater, Breda
Martin Simek - Enkelspel
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Max van den Burg - Amok
Meervaart, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Musis, Arnhem
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Capitole, Gent
20:00
Oeloek - Prille Roest
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
De Dialoog, Ermelo
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Evergem, Evergem
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
M-Lab, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Recept
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Vestzaktheater, Son
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Roué Verveer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 21 maart 2015
20:30
#Aanstormend | Kim van Zeben, Miss Molly & Me e.v.a.
Meervaart, Amsterdam
Ali B beken(d)t
Diligentia, Den Haag
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Stenge, Heinkenszand
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Theater 't Pand, Gorinchem
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater Ins Blau, Leiden
Henry van Loon | Sluimer
De Weijer, Boxmeer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater De Omval, Diemen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Lach het weg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martin Simek - Enkelspel
Theater 't Pand, Gorinchem
Najib Amhali: I Amhali
Capitole, Gent
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Piepschuim - Recept
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Schudden - Perrongeluk
Bon theater, Medemblik
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Voor De Prijzen en De Roem
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 22 maart 2015
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Nico Dijkshoorn - VUIG
Kantine Walhalla, Rotterdam
maandag 23 maart 2015
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 24 maart 2015
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 25 maart 2015
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Markant Uden, Uden
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Ludens, Voorburg
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Omval, Diemen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Munttheater, Weert
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Het Klooster, Woerden
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Amok
Theater de Spiegel, Zwolle