Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Pand
Gorinchem
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Ons Tejater
Lieshout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ledeltheater
Oostburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
woensdag 22 november 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
donderdag 23 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 24 november 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wilminktheater, Enschede
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Vlam
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fuad Hassen - Held
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 25 november 2017
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
Zonder verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
Ton Kas - Kakmaker
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
zondag 26 november 2017
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 november 2017
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse