Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
van Beresteyn
Veendam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Werftheater
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
C.C. De Herbakker
Eeklo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Posttheater
Arnhem
C.C. De Herbakker
Eeklo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Vestzaktheater
Enschede
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Breughelzaal
Bree
ATLAS Theater
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 10 september 2016
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Meervaart, Amsterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
maandag 12 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 13 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 14 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
donderdag 15 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
vrijdag 16 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 17 september 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
donderdag 22 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer