Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Vestzaktheater
Son
Vestzaktheater
Son
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Sense
Dokkum
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Idea
Soest
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
20:15
BaronTheater
Opende
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Flint
Amersfoort
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
De Molenberg
Delfzijl
20:00
The Jack
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater Idea
Soest
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Sneek
Sneek
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Munttheater
Weert
vrijdag 27 september 2019
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Carrousel, Ommen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Vestzaktheater, Son
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Vestzaktheater, Son
Sara Kroos - Verte
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 28 september 2019
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
zondag 29 september 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
dinsdag 01 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 02 oktober 2019
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
donderdag 03 oktober 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert