Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Ter Dilft
Bornem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Lindenberg Theater
Nijmegen
Arto Theater
Schoonhoven
Chassé Theater
Breda
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater 't Pand
Gorinchem
Agora Theater Druten
Druten
De Meiboom
Krabbendijke
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Scala Helmond
Helmond
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C.C. De steiger Boom
Boom
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Achterom
Hilversum
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Zaantheater
Zaandam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Enck
Oirschot
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De Schakel
Waregem
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Toegift
Den Hoorn
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Plomblom
Ninove
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Markant Uden
Uden
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
Posttheater
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Storm
Winterswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Velinx
Tongeren
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 22 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 23 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
De Ministers - Voor de mooiste...
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Henry van Loon - Electropis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Scala Helmond, Helmond
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De steiger Boom, Boom
Karin Bruers - Waar was ik?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater Achterom, Hilversum
Lebbis - Het grijze gebied
Flint, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Veur Theater, Leidschendam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Spant!, Bussum
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zondag 24 februari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 25 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 26 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - Bonzaai!!!
Junushoff Theater, Wageningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater de Spiegel, Zwolle
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 27 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Plomblom, Ninove
Ashton Brothers - Treasures
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Markant Uden, Uden
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Walhalla, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Van nature
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ruben Nicolai - Little friday
Theaterhotel Almelo, Almelo
Schudden - We vieren het maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Storm, Winterswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Velinx, Tongeren
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Youp van 't Hek - Wigwam
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Zaantheater, Zaandam
Philippe Geubels
Orpheus, Apeldoorn