Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Veluvine
Nunspeet
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Het Klooster
Woerden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
De Weijer
Boxmeer
Podium Boxtel
Boxtel
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Sneek
Sneek
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Bon theater
Medemblik
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Pook
Oostknollendam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Het Trefpunt
Warmond
De Weverij
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Dok6
Panningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
donderdag 16 november 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
vrijdag 17 november 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 18 november 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
zondag 19 november 2017
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
dinsdag 21 november 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 22 november 2017
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
donderdag 23 november 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Podium Boxtel, Boxtel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag